{{ctrl.notification}}
سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی کاسپین را با اطلاعات کامل انجام دهید

شرکت هواپیمایی کاسپین در بین ایرلاین های ایرانی، به عنوان یک شرکت جوان شناخته می شود. با این حال نزدیک به ربع قرن فعالیت شرکت هواپیمایی کاسپین و تلاش برای گسترش فعالیت ها، نشان دهنده عزم جدی مسئولان رده بالای این ایرلاین برای بهبود کیفیت خدمات و گسترش مقاصد پروازی است.

آشنایی بیشتر با شرکت کاسپین به شما کمک می کند تا در هنگام خرید بلیط هواپیما از این شرکت هواپیمایی، اطلاعات بیشتری در زمینه تاریخچه شرکت، قوانین حاکم بر آن و مواردی مثل کلاس های پروازی و بار مجاز آن داشته باشید. مثل همیشه با مجله سپهرسیر همراه شوید.

خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی کاسپین را با اطلاعات کامل انجام دهید!

خوشبختانه برای خرید بلیط هواپیما از هواپیمایی کاسپین، می توانید به سامانه سپهرسیر مراجعه کنید. سپهرسیر تلاش کرده تا با ارائه بلیط با ارزان ترین قیمت از ایرلاین های مختلف در بستر سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS گام موثری در بهبود کیفیت سفر بردارد. شما بهترین قیمت بلیط هواپیما از ایرلاین کاسپین را در مجموعه سپهرسیر خواهید یافت. در ادامه این مطلب تلاش شده تا به اطلاعات مختصری در مورد ایرلاین کاسپین پرداخته شود.

 

دانلود رایگان اپلیکیشن سپهرسیر

 

خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی کاسپین

تاریخچه شرکت هواپیمایی کاسپین

سال 1372، سال شروع به کار کاسپین بود. ایرلاین کاسپین از همان ابتدا کار خود را با هواپیمای یاک 42 شروع کرد. 4 فروند از این هواپیما به عنوان ناوگان هواپیمایی کاسپین در دهه 70 شناخته می شدند؛ با این حال در طول سال های مختلف، هوایپماهای دیگری به ناوگان این شرکت افزوده و یاک 42 عملا حذف شد.

فراز و نشیب های زیادی بر سر راه هواپیمایی کاسپین وجود داشته است. این شرکت در سال های بعد از افتتاح، شروع به اضافه کردن هواپیما از شرکت توپولوف کرد. در سال 1379 5 فروند هواپیمای توپولوف 154 خریداری و به ناوگان کاسپین اضافه شد. هرچند تا مدت زمانی هواپیمای توپولوف گزینه مناسبی برای حمل و نقل هوایی محسوب می شد؛ اما به دلیل حوادث ایجاد شده در ایران و دنیا، استفاده از این نوع هواپیما ممنوع شد.

در سال 1388 هواپیمایی کاسپین با خرید 5 فروند هواپیمای بوئینگ MD، رسما توپولوف را کنار گذاشت و با استفاده از هواپیماهای جدید خود، جانی دوباره گرفت. در سال 1392 نیز با خرید بوئینگ 737 با ظرفیت 400 مسافر، به روزرسانی ناوگان هواپیمایی خود را تکمیل کرد.

با تکمیل ناوگان هواپیمایی، از سال 1392 به بعد، کاسپین در کنار مذاکره برای خرید هواپیماهای بیشتر، تلاش کرده تا با ارائه خدمات مختلف و ارتقاء سطح کیفی پروازها، گامی موثر در بهبود رضایت مسافران بردارد. هرچند کاسپین به دلیل تعداد کم هواپیماهای خود هنوز موفق نشده به  برند شناخته شده ای مانند دیگر ایرلاین های ایرانی تبدیل شود؛ با این حال خدمات مناسب این شرکت، خرید بلیط هواپیما کاسپین را به یکی از محبوب ترین انتخاب ها تبدیل کرده است.

در کنار تمامی اقدامات برای بالا بردن سطح رضایت مسافران، مدیران ارشد کاسپین تلاش می کنند تا با گسترش مقاصد پروازی این شرکت، هم در زمینه برندسازی و هم در زمینه متقاعد سازی مسئولان برای افزایش تعداد هواپیماهای فعال، نقش موثری ایفا کنند.

 

خرید بلط هواپیما، و تاریخچه شرکت هواپیمایی کاسپین


کلاس های پروازی ایرلاین کاسپین

هواپیمایی کاسپین از جمله ایرلاین هایی است که کلاس های نرخی  متعددی را در اختیار دارد. در این کلاس های نرخی که تعداد آن ها بیش از 10 عدد در بسیاری از پروازها است، شما به خدمات و شرایط مختلفی برخورد می کنید که تاثیر مسنتقیمی بر روی قیمت بلیط هواپیما دارند. البته یک کلاس پروازی تجاری یا بیزینس کلاس کاسپین نیز تعریف شده که تنها در مسیرهای خاصی قابل خریداری است.

یکی از دشواری های خرید بلیط هواپیما کاسپین، همین تفاوت کلاس های نرخی و عدم اطلاع مسافران است. در بسیاری از مواقع، کلاس نرخی حداقلی و حداکثری تا 4 برابر با هم تفاوت دارند. در نتیجه باید در هنگام خرید بلیط هواپیما کاسپین حتما به آژانس ها وسایت های معتبر مراجعه کنید تا از این بابت مشکلی برای شما وجود نداشته باشد.

سپهرسیر به عنوان یکی از برترین مراجع فروش بلیط هواپیما از شرکت کاسپین است. شما در مراجعه به این سایت هم با قیمت های واقعی مواجه می شوید و هم می توانید علت تفاوت قیمت را به صورت تلفنی از کانترهای فروش این مجموعه جویا شوید.

 

خرید بلیط هواپیما از سپهرسیر با ایرلاین کاسپین


بار مجاز ایرلاین کاسپین

تفاوتی که ایرلاین کاسپین برای میزان بار مجاز هر مسافر در نظر گرفته، تنها به نوع پرواز یعنی داخلی یا خارجی بودن آن وابسته است. میزان بار مجاز برای انتقال به قسمت بار هوایپما برای پروازهای داخلی 20 کیلوگرم و برای پروازهای خارجی 30 کیلوگرم در نظر گرفته شده است. مشخص است که اگر میزان بار شما از این مقدار افزایش یابد، باید مبلغی را به عنوان اضافه بار در هنگام چک-این پرداخت کنید.

برای به همراه داشتن بار مجاز به عنوان کیف دستی یا باری که با خود به داخل کابین می برید نیز قوانینی مشخص شده است. طبق این قوانین، میزان بار مجاز کابین به ازای هر نفر، یک کیف دستی با ابعاد حداکثر 1 متر و 15 سانتی متر و حداکثر وزن 4 کیلوگرم است. بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما از کاسپین به چنین قوانینی توجه داشته باشید و در صورت نیاز، با کانتر فروش تماس گرفته و از میزان بار مجاز مطمئن شوید. همچنین در نظر داشته باشید هنکام بستن چمدان خود باید بدانید که چه کالاهایی حمل آنها مجاز نیست، که در این خصوص خواندن دو مقاله ی "لیست اشیا ممنوع در پرواز" و "کالاهای عجیب که حمل آنها در چمدان مجاز نیست" به شما پیشنهاد می گردد.

 

فهرست کالاهایی که حمل آن در چمدان ممنوع است!

 

خرید بلیط هواپیما و بار مجاز مسافر ایرلاین کاسپین


خدمات آنلاین ایرلاین کاسپین

یکی از ویژگی های ایرلاین کاسپین، خدمات آنلاین این شرکت هواپیمایی است. کاسپین با راه اندازی سایت و اپلیکیشن مجزا، تلاش کرده تا گام موثری در زمینه خدمات آنلاین بردارد. هرچند چک-این هنوز به صورت آنلاین انجام نمی شود؛ اما با این حال برخی خدمات آنلاین این شرکت به بهبود رابطه مسافران با آن کمک کرده است.

البته خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت و اپلیکیشن های سپهرسیر، بسیار به صرفه تر از خود سایت کاسپین است. همچنین پشتیبانی دقیق و حرفه ای آژانس هواپیمایی سپهرسیر به دلیل سابقه بیشتر در زمینه ارتباط موثر با مشتری، به مراتب کاربردی تر از خود این ایرلاین خواهد بود.

 

خرید بلیط هواپیما اینترنتی از هواپیمایی کاسپین


ناوگان و مسیرهای پروازی کاسپین

در حال حاضر 5 فروند هواپیمای بوئینگ MD و 3 فروند بوئینگ 737 ناوگان هواپیمایی ایرلاین کاسپین را تشکیل می دهند. البته خرید بلیط هواپیما برای سفر با 6 فروند از این هواپیماها امکان پذیر بوده و 2 فروند آن زمین گیر هستند.

مسیرهای پروازی شرکت هواپیمایی کاسپین شامل بیش از 23 فرودگاه داخلی و چندین شهر و فرودگاه خارجی است که به صورت روزانه یا هفتگی این پروازها در حال انجام است. فرودگاه مهرآباد بیش از دیگر فرودگاه های کشور میزبان هواپیماهای شرکت کاسپین است.

در ادامه، برای اطلاع داشتن از مسیرهای جدید پروازی بصورت مستقیم، می توانید به سایت هواپیمایی کاسپین مراجعه نمایید.

هواپیمایی کااسپین و خرید بلیط هواپیما

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range چهارشنبه 01 خرداد 1398 remove_red_eye 3412 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09903355090
پرواز خارجی
09903355090
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0