{{ctrl.notification}}
بازدید از موزه لوور پاریس با خرید بلیط هواپیما پاریس

موزه لوور پاریس از پربازدیدترین موزه های جهان است که هر ساله بازدیدکنندگان متعددی از سراسر دنیا را میزبانی می کند. اجازه بدهید درباره جزئیات بازدید از موزه لوور بیشتر برایتان بگوییم و قبل از هر چیز از شما بخواهیم تا نگاهی به فهرست تورهای لحظه آخری سپهرسیر بیاندازید و مقصد بعدی سفرتان را انتخاب کنید. با سپهرسیر همراه شوید. 

بازدید از موزه لوور پاریس با خرید بلیط هواپیما پاریس

سفر به فرانسه و بازدید از پاریس یکی از مقاصد سفر و آرزوهای مردم کشورهای مختلف از جمله ایران است. مسلماً شما هم گاهی در سر رؤیای خرید بلیط هواپیمای پاریس و رزرو هتل در این شهر برای چندین روز را می‌پرورانید. پاریس تنها یک برج ایفل نیست؛ بلکه شما در هر گوشه ای از این شهر زیبا می‌توانید دقایق و ساعت‌های خوشی تجربه کنید. اگر دل به دریا زده‌اید و قصد اخذ ویزای فرانسه و گرفتن بلیط هواپیما به مقصد پاریس را در سر دارید، بهتر است در تور لحظه آخری پاریس سری هم به موزه لوور پاریس بزنید.

موزه لوور را می‌توان یکی از پربازدید‌ترین موزه‌های سراسر جهان دانست. کسی که فرانسه را بدون دیدن موزه لوور ترک کند مسلماً سفرش را بی‌پایان و ناقص  باقی گذاشته است. این موزه را ما با عکس‌هایی که از هرم شیشه‌ای روی آن گرفته می‌شود می‌شناسیم. این هرم شیشه‌ای دروازه‌ای به داخل موزه و تاریخ است. برای گشتن در داخل موزه لوور بیشتر از گرفتن بلیط هواپیما پاریس، آشنا شدن با بخش‌های مختلف آن لازم است.

موزه لوور پاریس و خرید بلیط هواپیما از سپهر

اطلاعاتی کوتاه در مورد موزه لوور پاریس

موزه لوور با 537 تابلو و 184 اثر هنری در سال 1793 به روی مردم جهان بازگشایی شد. از آن زمان تاکنون آثار هنری و همچنین تابلوهای زیادی به این مجموعه اضافه شده است. اگر تعداد بازدیدکنندگان 10 میلیونی این موزه را کنار تعداد آثار تاریخی و باستانیِ شگفت انگیزش قرار دهید، متوجه خواهید شد که گرفتن بلیط هواپیما برای سفر به پاریس کار چندان عبثی هم نیست. اکنون در سال 2019 و در آستانه سال نو میلادی، موزه لوور دارای 73 مترمربع وسعت زیرزمینی و  35 هزار اثر هنری، تابلو، تندیس و یادگارهای تاریخی و باستانی است.

برای بازدید از موزه لوور باید نقشه آن را از سایت خود موزه تهیه کنید و قبل از ورود به دقت مطالعه کنید. این هزارتوی تاریخی، اگر بدون آگاهی وارد آن شوید شما را در خود حبس می‌کند و زمان و پول‌هایتان را از شما می‌گیرد. موزه لوور از بخش‌های گوناگونی تشکیل شده است که دیدن همه آن‌ها در یک روز غیرممکن است. البته ما برای شما به صورت اسمی چندین بخش مهم از موزه را نام خواهیم برد تا آشنایی قبلی با اسامی انگلیسی آن‌ها داشته باشید. متأسفانه دستورالعمل فارسی برای موزه لوور وجود ندارد و باید از دانش عمومی خود برای رسیدن به مقاصد از روی نقشه موزه لوور عمل کنید.

در ادامه  چندین بخش مختلف از موزه لوور که آثار برجسته‌ای در آن‌ها به نمایش درآمده را به شما معرفی می کنیم:

  • مصر باستان (Egyptian Antiquities)
  • یونان، روم باستان، تمدن اتروسک (Greek, Etruscan, and Roman Antiquities)
  • آثار باستانی شرق نزدیک (Near Eastern Antiquities)
  • هنر اسلامی (Islamic Art)
  • تابلوهای نقاشی (Paintings)
  • تندیس و مجسمه (Sculptures)
  • هنرهای تزئینی (Decorative Arts)
  • طراحی و آثار چاپی (Prints and Drawings)
     

خرید بلیط هواپیما به مقصد پاریس


برخی آثار مشهور که با خرید بلیط هواپیما پاریس در موزه لوور خواهید دید

دیدن همه آثار باستانی داخل موزه لوور همان‌طور که اشاره کردیم بیش از یک روز زمان می‌برد و دیدن همه آن‌ها لزومی ندارد. از میان 35 هزار اثر باستانی، هنری و تابلو به شما بازدید از برخی آثار مهم این موزه که بی‌ربط به ایران باستان هم نیستند را توصیه می‌کنیم.

مهم‌ترین و شاید مشهورترین اثر هنری که در این موزه نگهداری می‌شود تابلو لبخند مونالیزا اثر داوینچی است. همین حالا بلیط هواپیما پاریس را بخرید و بدون بازدید از لبخند مونالیزا بازنگردید چون غیر از این گویا همه پول خود برای رزرو هتل و همچنین خرید بلیط هواپیما را یکجا به آتش کشیده‌اید. از دیگر تابلوهای داوینچی که در این موزه نگهداری می‌شود، می‌توان به بانوی صخره‌ها اشاره کرد. همچنین باید بدانید که لوح مشهور حمورابی نیز در موزه لوور پاریس نگهداری می‌شود.

تندیس ونوس میلو، گاو بالداری آشوری و همچنین کتیبه داریوش در کاخ آپادانای شوش نیز به موزه لوور پاریس انتقال داده شده است. در میان آثار مشهور دیگر مربوط به ایران‌زمین، بخش‌های زیاد و سالمی از تخت جمشید است. بز بالدار طلایی که مربوط به دوره هخامنشیان است نیز در موزه لوور پاریس در معرض دید مردم جهان قرار دارد.

 

جاذبه ی گردشگری موزه لوور پاریس


برنامه ریزی برای بازدید از موزه لوور در تور لحظه آخری پاریس

برنامه‌ریزی برای دیدن موزه لوور نه تنها به داخل موزه بلکه به بیرون از آن و زمان ورود به موزه هم مربوط می‌شود. شما نمی‌توانید کل روز هفته را برای دیدن موزه لوور اختصاص دهید. بر اساس آخرین گزارش‌ها، دیدن از موزه لوور پاریس روزهای سه‌شنبه امکان‌پذیر نیست. همچنین در روزهای اول ماه می، ژانویه و 25 دسامبر نمی‌توانید وارد موزه شوید. پس خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل خودتان را به تاریخ‌های دیگری موکول کنید تا بتوانید از موزه هم دیدن نمایید.

در روزهای دیگر موزه لوور پاریس از ساعت 9 صبح تا 6 عصر باز است. در روزهایی که تعداد مسافران بیش از حد باشد، ساعت پایانی موزه تا 9:45 هم افزایش پیدا می‌کند تا همه مسافران بتوانند از داخل موزه دیدن کنند و پشت درهای بسته نمانند.

شما برای دیدن موزه لوور پاریس می‌توانید علاوه بر خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل، خرید بلیط گردش داخل موزه را نیز به صورت آنلاین خریداری کنید. اگر فصل پر مسافر به پاریس سفر کرده باشید، دیدن صف طویل خرید بلیط موزه شما را نگران خواهد کرد. بنابراین بهترین روش خرید آنلاین بلیط موزه است. برای ورود به داخل موزه پیشنهاد می‌کنیم که از ورودی مرکز خرید زیرزمینی کاروسل دو لوور به موزه وارد شوید چرا که عموماً ساکت و بدون ازدحام است.

 

خرید بلیط هواپیما و ررزو هتل برای بازدید از موزه لوور

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range دوشنبه 10 دی 1397 remove_red_eye 3172 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09903355090
پرواز خارجی
09903355090
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0