{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز یکی از شرکت های بسیار مطرح و قدرتمند در زمینه حمل و نقل هوایی است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای خرید بلیط هواپیما به سراغ ترکیش ایرلاینز بروند تا سفری امن و راحت و لوکس را تجربه کنند. در این مقاله به معرفی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز می پردازیم. مثل همیشه با مجله سپهرسیر همراه شوید. 

خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز خطوط هوایی کشور ترکیه است که خدمات بسیار مناسبی را به مسافران خود ارائه می ‌دهد. بر اساس آخرین آمار ارائه شده، ترکیش ایرلاینز چهارمین قدرت حمل‌ و نقل هوایی جهان به شمار می ‌رود. همچنین ترکیش ایرلاینز، شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه است و به همین علت دولت ترکیه حساسیت های زیادی بر روی کیفیت خدمات این شرکت دارد. این شرکت در سال ۱۹۳۳ میلادی به دستور مصطفی کمال آتاتورک تاسیس شد و همچنان با قدرت به کار خود ادامه می دهد.

اکنون ترکیش ایرلاینز به صورت میانگین بیش از ۳۰۰ پرواز در روز را به خود اختصاص داده است. این شرکت مدرن و پیشرفته، به اکثر نقاط جهان مانند اروپا، آمریکا، آسیا و حتی آفریقا پروازهای مستقیم زیادی دارد. امنیت بالای پرواز و ارائه خدمات عالی به مسافران، از جمله ویژگی های مهم این شرکت هواپیمایی محسوب می ­شود. همین ویژگی ها است که باعث شده خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز با استقبال بسیار زیادی در کل دنیا مواجه شود.

شرکت ترکیش ایرلاینز همچنین بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور ترکیه است. بیش از ۵۰ هزار نفر در ۱۲۰ کشور جهان به عنوان افراد شاغل در این ایرلاین، مشغول به کار هستند. دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در فرودگاه بین‌المللی آتاتورک در شهر استانبول ترکیه قرار دارد؛ اما فرودگاه بین ­المللی صبیحه گوکچن، فرودگاه بین­المللی اسنبوگا و فرودگاه عدنان مندرس از دیگر مراکز کاری این شرکت به شمار می ­روند.
 

خرید بلیط هواپیما از ترکیش ایرلانز

تاریخچه تاسیس شرکت ترکیش ایرلاینز

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز در ۲۹ ماه می  سال ۱۹۳۳ میلادی با نام سازمان دولتی خطوط هوایی شروع به کار کرد. این شرکت در ابتدا زیر‌مجموعه ای از وزارت دفاع ترکیه بود. این مجموعه در بدو تاسیس با دو هواپیمای نوع کینگ بوردز و دو هواپیما نوع جانکرز به حمل و نقل می ‌پرداخت. اولین پرواز بین ­المللی این شرکت در سال ۱۹۴۷ میلادی انجام گرفت و در این سفر هواپیمای ترکیش ایرلاینز، آنکارا را به مقصد آتن ترک نمود.

ترکیش ایرلاینز به طور رسمی در سال ۱۹۵۶ میلادی کار خود را آغاز کرد. با افزایش تعداد هواپیماهای متعلق به این شرکت هواپیمایی، تعداد مسافران ترکیش ایرلاینز در سال ۲۰۱۴ میلادی به بیش از ۵۵ میلیون نفر رسید. این شرکت امروزه دارای ۳۳۳ هواپیمای عملیاتی است و در صدد خریداری ۱۸۰ هواپیمای دیگر است. شرکت­ های هواپیمایی زیادی نظیر جت­بلو، آدریا ایرویز، ایر کانادا، ایران ایر، سنگاپور ایرلاینز و ... با شرکت ترکیش ایرلاینز قرارداد نماد مشترک دارند.

کلاس­ های پروازی شرکت ترکیش ایرلاینز

ترکیش ایرلاینز برای رضایت مشتریان خود همانند بسیاری از ایرلاین های دیگر، کلاس های متعدد پروازی تعبیه کرده است. کلاس های پروازی ترکیش ایرلاین کمک می کنند تا مسافران در هنگام خرید بلیط هواپیما، انتخاب صحیح تری با توجه به بودجه مد نظر خود داشته باشند.

 

بیزینس کلاس

این نوع از کلاس پروازی ترکیش ایرلاینز بسیار لوکس و مدرن است. از آنجا که این کلاس پروازی بیشتر مختص به سفر های تجاری و کاری است، امکانات زیادی در آن وجود دارد. در پرواز بیزینس کلاس، خدماتی نظیر لامپ مطالعه شخصی، سوکت برق، پنل کنترل صندلی و بخش مخصوص به ماساژ وجود دارد. همچنین مسافران این بخش می ­توانند صندلی­ های خود را تا شعاع ۱۸۸ سانتی متر باز کنند و آن را تبدیل به یک تختخواب راحت نمایند.

علاوه بر این، خدمات خاص چک این، پذیرایی انتخابی و موارد دیگری که در بیزینس کلاس ترکیش ایرلاین تعبیه شده، جذابیت خرید بلیط هواپیما با این کلاس پروازی را بیشتر می کند. کافی است یکبار خرید بلیط هواپیما استانبول را با این شرکت هواپیمایی امتحان کنید تا تفاوت را از نزدیک لمس کنید.


اکونومی کلاس

در این نوع از کلاس پروازی، خدمات کمتری نسبت به بیزینس کلاس ارائه می ­شود؛ اما از سوی دیگر قیمت بلیط مناسب­تر است. در پرواز اکونومی کلاس می توانید صندلی خود را به اندازه ۱۵ سانتی متر باز کنید. همچنین مکانی قابل انعطاف جهت قرار گرفتن پای مسافران در این کلاس پرواز در نظر گرفته شده است. در واقع تلاش شده با اینکه در کابین اصلی قرار گرفته اید، تفاوت هواپیماهای این ایرلاین را با دیگر ایرلاین ها از نظر راحتی و خدمات حس کنید.
 

چگونه بلیط هواپیمای فرست کلاس ارزان بخریم؟

 

خرید بلیط هواپیما بیزینس کلاس ترکیش ایرلاینز

نمایی از داخل هواپیما ایرلاین ترکیش کلاس بیزینس

میزان بار مجاز در هواپیماییِ ترکیش ایرلاینز

این شرکت هواپیمایی برای سفر در هر یک از کلاس­ های پروازی، اجازه حمل میزان مشخصی از بار را می دهد. برای مثال اگر با پرواز بیزینس کلاس این شرکت سفر می ‌کنید، می ‌توانید تنها ۳۰ کیلوگرم بار و یا چمدان به همراه داشته باشد. این میزان برای پرواز اکونومی کلاس ۲۰ کیلوگرم است.

البته باید توجه داشته باشید که میزان بار مجاز ترکیش ایرلاینز، برای مسیرهای خاصی ممکن است تغییر کند. در نتیجه بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز با کانترهای فروش در این زمینه صحبت کنید. سایت و اپلیکیشن سپهرسیر نیز این امکان را برای شما فراهم کرده اند تا سوالات خود را از طریق تماس تلفنی بپرسید و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید.
 

خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز و میزان بار مجاز


کترینگ ترکیش ایرلاینز

غذاهای موجود در منوی غذایی این شرکت هواپیمایی دارای تنوع زیادی است. شهرت بالای منوی غذایی شرکت ترکیش ایرلاینز سبب شده تا بسیاری از مجلات و سایت‌ های معتبر از این شرکت تقدیر نمایند. در رستوران‌ های هواپیمایی این شرکت انواع غذاهای آسیایی، غذاهای دریایی، غذاهای رژیمی، غذاهای هندی و حتی غذاهای مختص به ادیان مختلف سرو می شود.
 

کترینگ ایرلاین ترکیش و خرید بلیط هواپیما


مسیرهای پروازی

در حال حاضر مسیرهای پروازی زیادی برای هواپیمایی ترکیش ایرلاین در قاره های مختلف تعبیه شده است. حتی بسیاری از پروازهای ایران به مقصد شهرهای اروپایی با ترکیش ایرلاین صورت می پذیرد. به همین علت است که بسیاری از ایرانیان رابطه بسیار خوبی با این شرکت هواپیمایی داشته و خرید بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز را در اولویت قرار می دهند.

هم اکنون شرکت ترکیش ایرلاینز مسافران فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان، فرودگاه اهواز، فرودگاه تبریز، فرودگاه بین‌المللی امام خمینی تهران و فرودگاه مشهد را به مقاصد مختلف جا به جا می کند. خرید بلیط هواپیما به صورت اینترنتی از این شرکت هواپیمایی به مقاصد مختلف دنیا به ویژه شهرهای ترکیه امکان پذیر است.


لغو و کنسلی بلیط هواپیما ترکیش ایرلاینز

توجه داشته باشید که پس از خرید بلیط هواپیما از شرکت ترکیش ایرلاینز در صورت لغو پرواز، جریمه می شوید. البته این شرکت هواپیمایی تلاش کرده تا با ارائه برخی راهکارها از ضرر کردن مسافران جلوگیری کند. همچنین مسافران خاص که عضوی از باشگاه مشتریان ترکیش ایرلاینز هستند، در صورت نیاز به کنسل بلیط خود، بسته به میزان سفرهای گذشته، ممکن است جریمه اندکی پرداخت کنند. در صورت دانستن اطلاعات بیشتر در این زمینه حتما با کانترهای فروش و کنسلی سایت سپهرسیر در ارتباط باشید.

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range یکشنبه 19 اسفند 1397 remove_red_eye 4267 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09158909200
پرواز خارجی
09158909200
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0