{{ctrl.notification}}
خرید بلیط هواپیما 29 اسفند سپهرسیر

خرید بلیط هواپیما 29 اسفند از مهمترین اقداماتی است که قبل از شروع سفرهای نوروزی باید انجام دهید. شاید در تقویم ایرانی ها هیچ تاریخی مهمتر از 29 اسفند نباشد چون چند ساعت بیشتر به تحویل سال نو باقی نمانده و باید شال و کلاه کنید و زودتر به خانواده و عزیزان خود برسید. اگر هم قصد بازدید از مقصدی غیر از شهر و دیار آباء و اجدادیتان را داشته باشید، باز هم فرقی نمی کند چون می توانید سال نو را در سفر تحویل کنید. پس با این مقاله سپهرسیر همراه شوید تا نکاتی تازه از خرید بلیط هواپیما برای 29 اسفند بیاموزید. 

خرید بلیط هواپیما 29 اسفند همراه با سپهرسیر

29 اسفند یکی از تاریخ های خاص در کشور ما ایران است. در این تاریخ برای اولین بار نفت ایران به عنوان سرمایه ای گرانقدر توسط دکتر مصدق بزرگ، ملی شد. روزی که تعطیلی رسمی آن باعث شده تا مردم یک روز مانده به شروع سال نو در سال های غیر کبیسه، با خیال راحت به کارهای پایانی خود بپردازند. اما؛ در این بین خرید بلیط هواپیما 29 اسفند نیز رونق بسیار زیاد دارد.

مسافران زیادی هستند که برای حضور در شهر و دیار خود در هنگام سال تحویل، اقدام به خرید بلیط هواپیما در تاریخ 29 اسفند می کنند. از طرفی دیگر، مسافرانی هم برای گردش و تفریح و زیارت در سال جدید به ویژه برای سال تحویل، در این تاریخ بلیط هواپیما خریداری می کنند. این نشان دهنده حجم بالای سفرها و تعداد بالای متقاضیان خرید بلیط هواپیما 29 اسفند است. تاریخی که در برخی سال ها حتی سال تحویل نیز در آن اتفاق می افتد و به همین علت ساعت پرواز نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.
 

خرید بلیط هواپیما 29 اسفند

نکات مهم خرید بلیط هواپیما 29 اسفند

توجه به برخی نکات برای خرید بلیط هواپیما در این تاریخ خاص، کمک می کند تا شما بهترین خرید را بدون هیچ مشکلی در این تاریخ انجام دهید. در ادامه به برخی از مهمترین این نکات اشاره شده است.

برای سفر خود برنامه ریزی کنید

اولین نکته برای خرید بلیط هواپیما 29 اسفند، برنامه ریزی است. یعنی شما باید چند روز یا چند هفته قبل از این تاریخ برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. تنها در این صورت است که می توانید بلیط مد نظر خود در ساعات و از ایرلاین دلخواه خود خریداری کنید. کافی است چند هفته زودتر برنامه ریزی خود را نهایی کرده و سپس برای خرید بلیط هواپیما اقدام کنید. مطمئن باشید در چنین شرایطی بدون هیچ گونه استرس و دلهره و در زمان مد نظر به مقصد خواهید رسید.

 

خرید بلیط هواپیما 29 اسفند


به قیمت بلیط هواپیما 29 اسفند توجه داشته باشید

نکته دوم، توجه به قیمت بلیط هواپیما در 29 اسفند است. در این تاریخ اصولا برخی از شرکت ها و ایرلاین های هواپیمایی قیمت های خود را افزایش می دهند. در طرف دیگر، شرکت های فروشنده بلیط هواپیما به ویژه آژانس های اینترنتی که هیچ مجوزی برای فروش بلیط هواپیما ندارند، قیمت های نجومی بر روی بلیط 29 اسفند می گذارند. همین موضوع باعث می شود تا هزینه خرید بلیط هواپیما در 29 اسفند به شدت افزایش پیدا کند.

در چنین شرایطی است که اهمیت مراجعه به سایت های معتبر و آژانس های نام آشنا افزایش پیدا می کند. برای خرید بلیط هواپیما 29 اسفند به بهترین قیمت، سپهرسیر یکی از گزینه های فوق العاده است. این سایت تجربه سال ها فروش بلیط هواپیما در پیک اسفند و فروردین را داشته و در نتیجه مدیریت خوبی چه از نظر قیمت و چه از نظر قابلیت دائمی فروش دارد. بهترین قیمت برای خرید بلیط هواپیما را می توانید از این سایت بخواهید و به سادگی چند کلیک، بلیط هواپیما روز پایانی سال را خریداری کنید.
 

خرید بلیط هواپیما در ایام نوروز یا قیمت مناسب

 

فریب شارلاتان ها را نخورید

بازار داغ فروش بلیط هواپیما 29 اسفند باعث شده تا در تمامی سال های گذشته به ویژه سال های اخیر، سایت های مختلفی برای کلاهبرداری تشکیل شود. البته این کلاهبرداری همیشه به صورت رسمی و واضح نیست و ممکن است به صورتی باشد که حتی شما متوجه آن نشوید. یکی از این نوع کلاهبرداری ها، تعویض ساعت یا تعویض ایرلاین هواپیمایی است. کاری که شاید از نظر شما ایراد خاصی نداشته باشد اما پول زیادی را به جیب کلاهبرداران واریز می کند.

فرض کنید شما با زحمت توانسته اید خرید بلیط هواپیما 29 اسفند مشهد را از ماهان ایر تهیه کنید. سایت های کلاهبردار با رزرو شدن این ساعت به نام شما و فروش گران تر آن به افراد دیگر، ساعت پرواز یا ایرلاین را تغییر داده و شما را در عمل انجام شده قرار می دهند. با توجه به اینکه تاریخ 29 اسفند شرایط خاصی است که حتی در اکثر مواقع وقت شکایت کردن را از شما می گیرد، این سایت ها به اقدامات مجرمانه خود ادامه می دهند و سودهای کلانی را به جیب می زنند.

راهکارهای دیگری نیز برای کلاهبرداری وجود دارد که باید به صورت مجزا در مورد آن گفتگو شود؛ اما آنچه که باید به آن توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه نباید گول این افراد را بخورید. قیمت پایین تر از قیمت های معمول همیشه پشت پرده ای تاریک دارد که برای خرید بلیط هواپیما 29 اسفند، شرایط خاص تر و بحرانی تر نیز می شود.

تاکید می کنیم که برای خرید بلیط هواپیما 29 اسفند کافی سایت به سایت های معتبری که سال هاست در این زمینه مشغول به فعالیت هستند مراجعه کنید. سایت هایی که توانسته اند با جلب رضایت مشتری، خدمات وعده داده شده را به صورت کامل ارائه دهند. این سایت های معتبر با سابقه چندین ساله، در صورتی که به دلایلی از ارائه خدمات گفته شده به مسافر ناتوان شوند، جریمه یا خدمات اضافه تری به مسافران خود می دهند تا جبران آنچه که تغییر کرده شود. سپهرسیر یکی از این مجموعه ها است که سابقه درخشان آن نشان از اهمیت به حقوق مسافران می دهد.

برای شهرهای خاص زودتر اقدام کنید

خرید بلیط هواپیما 29 اسفند به خودی خود خاص و پرطرفدار است؛ اما برای برخی شهرها این وضعیت چند برابر دیگران خاص تر می شود. برای مثال خرید بلیط هواپیما 28 اسفند مشهد، از جمله پرطرفدارترین بلیط هایی است که در سال های اخیر ارائه و به فروش رسیده است. برای بسیاری از افراد فرقی نمی کند که قرار است از ایرلاین ماهان، هما یا هر ایرلاین دیگری خرید کنند؛ فقط قصد دارند در این تاریخ از هر ایرلاینی پرواز خود را به مقصد مشهد انجام دهند تا در برنامه های سال تحویل حرم امام رضا(ع) شرکت داشته باشند.

علاوه بر مشهد، خرید بلیط هواپیما 29 اسفند از فرودگاه مهرآباد به شهرهای دیگری مثل اصفهان، تبریز، شیراز، قشم و کیش نیز افزایش چشم گیری به خود می بیند. به طور کلی پروازهای ورودی به فرودگاه قشم و فرودگاه کیش نیز در تاریخ 29 اسفند به شدت رشد پیدا می کند که نشان از سفر ایرانیان به این دو جزیره زیبا است.

 


سخن پایانی

اگر تصمیم خود برای سفر به هر شهری در روز آخر سال را گرفته اید، بدون هیچ معطلی برای خرید بلیط هواپیما 29 اسفند اقدام کنید. مطمئن باشید حتی دقیقه ها نیز برای خرید بلیط هواپیما در این تاریخ اهمیت زیادی دارند و نباید نادیده گرفته شوند.

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range شنبه 18 اسفند 1397 remove_red_eye 2830 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09903355090
پرواز خارجی
09903355090
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0