{{ctrl.notification}}
سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان یکی از بهترین شرکت های هواپیمایی کشورمان است که پروازهای متعددی را به مقصدهای مختلفی در داخل و خارج از کشور انجام می دهد. در ادامه به معرفی کامل هواپیماییِ آسمان می پردازیم. با مجله سپهرسیر همراه شوید تا شما را با بهترین اخبار و اطلاعات دنیای هوانوردی آشنا کنیم. 

سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی آسمان

شوق پرواز یکی از رویایی ترین آرزوهای کودکی هر فردی است. پرواز بر فراز ابرها و تماشای زمینی که خانه هایش به اندازه یک فندق کوچک است، برای هر فردی می تواند جذاب باشد. شرکت های هواپیمایی زیادی نظیر شرکت هواپیمایی آسمان می توانند این آرزو را برای افراد محقق سازند.
در این مطلب کوتاه قصد داریم به معرفی یکی از باسابقه ترین ایرلاین های ایرانی بپردازیم که سابقه زیادی در خلق رویای پرواز برای افراد مختلف داشته است. هواپیمایی آسمان ایرلاینی است که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت. 

 

خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی آسمان

 

قوانین استرداد بلیط در هواپیمایی آسمان

تاریخچه و شرایط فعلی شرکت هواپیمایی آسمان

این شرکت بزرگ به مدیریت محمد گرجی در حال فعالیت است. شرکت خدمات هوایی آسمان برای نخستین بار در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت پارس ایر، ایر سرویس، ایر تاکسی و هور آسمان به وجود آمد. همچنین این شرکت هواپیمایی در سال ۱۳۸۱ به سازمان بازنشستگی کشوری واگذار گردید.
ایرلاین آسمان دارای ۳۳ فروند هواپیما است و در سال‌های مختلف توانسته رتبه نخست کشور در جابجایی مسافر را به خود اختصاص دهد. بخش اعظم هواپیماهای این شرکت را هواپیماهای فوکر ۱۰۰ تشکیل می دهند. هدف اولیه شرکت هواپیمایی آسمان، امکان پرواز هوایی به مناطق محروم بوده است. به همین خاطر است که خرید بلیط هواپیما آسمان به مقاصد فرودگاه های کوچک زیاد به چشم می خورد. حتی یکی از فرودگاه های اصلی آسمان که به نوعی از قطب های دوم این ایرلاین محسوب می شود، فرودگاه سنندج است.

امروزه شرکت هواپیمایی آسمان با در اختیار داشتن تعدادی هواپیمای فوکر ۱۰۰، هواپیماهای بوئینگ ۳۲۰ و بوئینگ ۷۳۷، مسافران زیادی را در خطوط هوایی مختلف جابجا می کند. 
دفتر مرکزی این شرکت در شهر تهران قرار دارد. قطب اول این شرکت بزرگ هواپیمایی فرودگاه بین المللی مهرآباد و فرودگاه بین المللی امام خمینی و فرودگاه شهید دستغیب شیراز است. ۴۰ شهر داخلی و ۱۳ فرودگاه خارجی، مقاصد پروازی شرکت آسمان به شمار می روند که در بین ایرلاین های ایرانی بسیار خوب به حساب می آید. شعار این شرکت در سال های اخیر این جمله بوده است: امنیت شما را در آسمان تضمین می کنیم. 

شرکت هواپیمایی آسمان علاوه بر تهران، دو شعبه فعال در شهرهای شیراز و مشهد دارد که هر کدام از آن ها خدمات کاملی به مسافران ارائه می کنند. در واقع خرید بلیط هواپیما از مبداء شیراز و مشهد، تفاوتی از نظر خدمات کامل هواپیمایی آسمان ندارد. 

یکی از مشکلات نگران کننده در مورد این شرکت هواپیمایی که البته در برخی موارد با غلو همراه بوده است، تاخیر پروازهای آن است. به نظر می رسد در سال های اخیر برای تغییر دیدگاه مردم نسبت به این مشکل، آسمان تلاش کرده تا از بروز چنین مواردی جلوگیری کند.

 

خرید بلیط ارزان از سرکت هواپیمایی آسمان


میزان بار مجاز در هواپیماییِ آسمان

حمل بار توسط شرکت هواپیمایی آسمان دارای قوانین مشخصی است. ورود یک ساک دستی با حداکثر وزن ۵ کیلوگرم به همراه مسافر به داخل کابین هواپیما مجاز تلقی می گردد. مسافران این ایرلاین تنها مجاز به حمل مدارک و اشیا با ارزش خود در درون کابین هستند. بهتر است در هنگام خرید بلیط هواپیما اگر قصد دارید وسیله ای خاص به داخل کابین ببرید، حتما از کانتر فروش سوال بپرسید.
میزان بار مجازی که می توانید در هنگام چک-این به قسمت بار تحویل دهید نیز بسته به مسیر پروازی مشخص می شود. بهتر است در این مورد قبل از اینکه بلیط خود را تهیه کنید، اطلاعات کافی را بدست آورید.

یکی از ویژگی های خرید بلیط هواپیما از sepehr.in، امکان تماس تلفنی برای سوالاتی از این دست است. کارشناسان فروش سپهرسیر اطلاعات بسیار دقیقی در خصوص مواردی که وابسته به نوع پرواز و مقصد پرواز است در اختیار شما قرار می دهند. در این صورت است که شما در هنگام خرید بلیط هواپیما با مشکلی مواجه نمی شوید. همچنین می توانید پاسخ بسیاری از سوالات خود را در مجله سپهرسیر پیدا کنید. 
 

قوانین حمل بار مسافر هواپیمایی آسمان

 

بار مجاز هواپیمایی آسمان


پذیرایی در ایرلاین آسمان

کترینگ شرکت هواپیمایی آسمان به دلیل کیفیت بسیار عالی غذا و خدمات مناسب خود، موفق به دریافت کلیه استانداردهای سازمان بهداشت جهانی و اتحادیه اروپا شده است. با افزوده شدن غذای مخصوص کودک، انواع غذاهای رژیمی و غذاهای بین المللی به منوی کترینگ آسمان، لیست خدمات غذایی این ایرلاین به بالاترین سطح کیفیت خود می رسد.

 

پذیرایی در هواپیمایی آسمان


ناوگان هوایی آسمان

ناوگان فعال هوایی شرکت هواپیمایی آسمان به شرح زیر است:

۵ عدد هواپیمای ایرباس ای ۳۲۰ با ظرفیت جابجایی ۱۸۰ مسافر
۱ عدد هواپیمای ایرباس ای ۳۴۰ با ظرفیت جابجایی ۲۴۰ مسافر
۲ فروند بوئینگ ۷۳۷ با ظرفیت جابجایی ۱۴۴ مسافر
۳ فروند بوئینگ ۷۲۷ با ظرفیت جابجایی ۱۷۲ نفر
۷ فروند فوکر ۱۰۰ با ظرفیت حمل ۱۰۰ الی ۱۰۹ نفر
۵ فروند هواپیمای ای تی آر ۷۲ با ظرفیت حمل ۶۶ مسافر 

این شرکت هواپیمایی همچنین در پی مذاکره با شرکت میتسوبیشی ژاپن است تا ۲۵ فروند هواپیمای ام آر جی نیز از این شرکت خریداری نماید. ایرلاین آسمان همچنین در نمایشگاه هوایی اوراسیا ترکیه در سال 1397، تفاهم نامه خرید ۲۰ فروند هواپیمای سوخوی سوپر جت اس اس جی ۱۰۰ را نیز امضا کرد. در نتیجه می توان گفت که شرکت هواپیمایی آسمان در حال افزایش تعداد هواپیماها و پروازهای خود است و این شرکت به زودی به یکی از غول های هوایی منطقه تبدیل خواهد شد.

خرید بلیط هواپیما آسمان

برای خرید بلیط هواپیما آسمان نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر فروش اصلی و نمایندگی های مختلف این ایرلاین نیست. کافی است با مراجعه به سایت sepehr.in و انتخاب مسیر پروازی خود، اقدام به خرید کنید. یکی از ویژگی های مهم خرید بلیط هواپیما شرکت آسمان از سایت سپهرسیر، تخفیف های فوق العاده زیادی است که در کمتر سایت فروش بلیط هواپیما مشاهده می کنید. با کمی دقت در مورد نرخ های پروازی متوجه خواهید شد که ساعات پرواز و روز پرواز، نقش مهمی در قیمت گذاری بلیط هواپیما ایرلاین آسمان دارد و در نتیجه باید با توجه به شرایطی که برای سفر خود در نظر گرفته اید، انتخاب مناسبی انجام دهید.

توجه داشته باشید که قبل از خرید بلیط هواپیما آسمان با کانترهای فروش به صورت تلفنی مشورت کنید. کنسل کردن بلیط خریداری شده هواپیما، با پرداخت جریمه همراه بوده و در نتیجه ممکن است مقداری از پول شما کسر شود. بهتر است قبل از خرید بلیط هواپیما همه موارد و پارامترهای مد نظر خود را بررسی کرده و سپس اقدام به خرید کنید.

خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی آسمان

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range یکشنبه 19 اسفند 1397 remove_red_eye 4810 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09903355090
پرواز خارجی
09903355090
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0