{{ctrl.notification}}

سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما 16 فرودین

سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما 16 فروردین

با پایان یافتن تعطیلات نوروزی، کم کم خرید بلیط هواپیما به حالت عادی خود باز می گردد. دیگر از ترافیک خاص نوروزی برای خرید بلیط وجود ندارد و به همین علت بهتر می توان برای تهیه بلیط هواپیما اقدام کرد. خرید بلیط هواپیما 16 فروردین از جمله این روزها است؛ البته به شرطی که به تعطیلات نخورده باشد. در برخی سال ها ممکن است تعطیلات نوروزی تا 16 فروردین ادامه داشته باشد و همین موضوع دلیل ترافیک خرید بلیط در این تاریخ خواهد بود.

بسیاری از افرادی که با خرید بلیط هواپیما 13 فروردین راهی سفر شده اند، یا 14 فروردین سفر خود را آغاز کرده اند، 16 فروردین به شهر خود باز می گردند. به همین علت ترافیک بازگشتی به شهرهای بزرگ به ویژه تهران افزایش پیدا می کند. در سال هایی که روز 16 فروردین یا 17 فروردین روز پایانی تعطیلات است نیز، بر حجم این ترافیک افزوده می شود و ممکن است تهیه بلیط هواپیما با دشواری هایی همراه باشد.

 

خرید بلیط هواپیما 16 فروردین همراه با سپهرسیر

خرید بلیط هواپیما 16 فروردین به مقصد تهران

مشخص است که در چنین تاریخی، یکی از پرترافیک ترین فرودگاه ها، فرودگاه مهرآباد تهران است. تهرانی که در طول نوروز خلوت می شود، در روزهای ابتدایی شروع به کار رسمی ادارات و شرکت ها، به مرور شلوغ می شود. خرید بلیط هواپیما تهران در تاریخ 16 فروردین طرفداران زیادی دارد. بسیاری از افرادی که با تور مشهد راهی این شهر شده اند یا در روزهای ابتدایی سال به شهر خود رفته بودند، با آغاز شدن کار، دوباره به تهران باز می گردند.

برای سفر به تهران با هواپیما در این روز، حتما چند روز قبل برای تهیه بلیط اقدام کنید. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی برای خرید بلیط داشته باشید. البته اگر بلیط مد نظر را پیدا نکردید، می توانید با مراجعه به سایت یا اپلیکیشن سپهر سیر، در قسمت جستجوی بلیط، مبداء و سپس مقصد تهران را مشخص کنید تا بلیط های باقیمانده از هر پرواز را مشاهده کنید.

 

خرید بلیط هواپیما به مقصد تهران با سپهرسیر


خرید بلیط هواپیما مشهد 16 فروردین

خرید بلیط هواپیما به مقصد مشهد در تاریخ 16 فروردین به دو دلیل افزایش پیدا می کند. ابتدا ساکنین مشهد هستندکه برای تعطیلات نوروزی به شهرهای دیگر سفر کرده بودند و در این تاریخ قصد بازگشت به مشهد مقدس را دارند. این افراد اصولا با مشکل مواجه نیستند؛ چرا که در هنگام خرید بلیط رفت، بلیط بازگشت به مشهد مقدس را نیز تهیه کرده اند. با این حال اگر هنوز بلیط برگشت را مشخص نکرده اید، توصیه می کنیم همین امروز برای تهیه آن اقدام کنید.

عده دیگری از مسافران، تازه در 16 فروردین سفر خود به مشهد را آغاز می کنند. با توجه به اینکه در تعطیلات نوروزی مشهد مقدس مملو از عاشقان حرم رضوی است، سفر به مشهد در این ایام با مشکلاتی همراه است. با این حال افرادی که باید بعد از تعطیلات نوروزی به سر کار بروند، ترجیح می دهند در ایام نوروز به مشهد سفر کنند. اما عده ای دیگر یا کسب و کارشان ربطی به تعطیلات ندارد و یا با گرفتن مرخصی، ترجیح می دهند پس از اتمام سفرهای نوروزی و با خلوت شدن مشهد، راهی این شهر شوند. خرید بلیط 16 فروردین مشهد مقدس برای این دسته از افراد بسیار مناسب است. سفری دلچسب به مشهد مقدس با طعم خلوت بودن حرم و رواق ها و صحن های بارگاه ملکوتی امام هشتم!

تمامی این موارد نشان می دهد که تا چه میزان خرید بلیط هواپیما 16 فروردین مهم است. فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد در این تاریخ مملو از پروازهای ورودی است. البته ناگفته نماند که مسافرینی که از شهرهای مختلف به مشهد سفر کرده بودند نیز مسافرانی هستند که در این تاریخ قصد بازگشت به شهر خود را دارند و به همین علت پروازهای خروجی مشهد نیز پرترافیک است.

یکی از بهترین مراجع برای خرید بلیط هواپیما مشهد در تاریخ 16 فروردین، سپهر سیر است .هم سایت و هم اپلیکیشن در اختیار شما قرار دارد تا به سادگی و سهولت خرید خود را انجام دهید. البته قبل از خرید نیز می توانید با برقراری تماس با کانترهای فروش بلیط هواپیما، سوالات خود را به صورت تلفنی بپرسید.
 

خرید بلیط مشهد همراه با سپهرسیر


خرید بلیط هواپیما 16 فروردین به مقاصد مختلف

در این تاریخ اکثر شهرهای توریستی کوچک با ترافیک پروازهای خروجی و شهرهای بزرگ با ترافیک پروازهای ورودی همراه هستند. هرچند شهرهای توریستی اگر آب و هوای مطبوعی داشته باشند، پس از تعطیلات نوروزی نیز مکان مناسبی برای سفر هستند. به همین علت ممکن است گردشگران زیادی برای سفر به این شهرها اقدام به خرید بلیط هواپیما کنند.

به طور کلی بهتر است اگر قصد خرید بلیط هواپیما 16 فروردین را دارید، حتما از چند روز قبل اقدام کنید تا به مقصود خود دست یابید. اگر کمی دیر و تنها چند روز قبل از موعد پرواز برای خرید بلیط اقدام کنید، ممکن است نتوانید در ساعت مد نظر یا حتی روز مد نظر، بلیط خود را خریداری نمایید. البته با این حال پیشنهاد می کنیم اگر هنوز بلیط خود برای 16 فروردین را تهیه نکرده اید، حتما سری به سپهر سیر بزنید.

سخن پایانی

یکی از مهمترین نیازها برای سفر، راه رفت و برگشت است. ممکن است شما بخواهید با اتوبوس ، قطار یا خودرو شخصی به سفر بروید. خرید بلیط هواپیما نیز یکی از گزینه ها برای سفر است که شرایط خاص خود را داد. به دلیل محدودیت های هواپیما در کشور و میزان کم پروازها، خرید بلیط هواپیما در تاریخ های خاص با ترافیک بسیار زیاد مواجه می شود. در بسیاری از مواقع یا تهیه بلیط کار سختی می شود و یا اگر هم موجود باشد، قیمت نسبتا زیادی به خود می گیرد.

با توجه به این موارد، بهتر است برای خرید بلیط ، حتما نسبت به دیگر روش های سفر، حساسیت بیشتری به کار ببندید تا با بهترین قیمت بلیط هواپیما و مطمئن ترین ایرلاین راهی سفر شوید. کمی برنامه ریزی کمک می کند تا سفر که یکی از بهترین خاطرات شما و خانواده تان است، به بهترین نحو ممکن و با هزینه ای به صرفه ایجاد شود.

آیا شما هم تجربه ای از خرید بلیط هواپیما 16 فروردین یا دیگر روزهای نوروزی داشته اید؟ تجربیات خود را با ما و دیگر خوانندگان این مطلب به اشتراک بگذارید.

date_range یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ remove_red_eye 489 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09158909200
پرواز خارجی
09158909200
قطار
09158909200
هتل داخلی
09038241580
هتل خارجی
09150366255
تور داخلی
09150366241
تور خارجی
09150366242
ثبت نظر
chat 0