{{ctrl.notification}}
سپهرسیر، نکاتی که باید قبل از خرید بلیط هواپیما از تای ایرویز بدانید

تای ایرویز، شرکت هواپیمایی تایلند و یکی از باسابقه ترین ایرلاین های آسیای شرقی است. این ایرلاین توانسته موفقیت ها و عناوین مختلفی را در طول سال های فعالیتش کسب کند. یکی از مهمترین این افتخارات، عنوان بهترین شرکت هواپیمایی جهان در سال 2006 میلادی بوده است. خرید بلیط هواپیما تای ایرویز از سال 1395 شمسی و تنها در فرودگاه امام خمینی تهران امکان پذیر شده است. با سپهرسیر همراه شوید تا به شرکت هواپیماییِ تای ایرویز بیشتر آشنا شوید. 

نکاتی که باید قبل از خرید بلیط هواپیما از تای ایرویز بدانید

از جمله موارد شنیدنی در مورد تای ایرویز، مدیریت یکی از بلندترین پروازهای مستقیم بین بانکوک و لس آنجلس بوده که در سال های اخیر و به دلیل هزینه های زیاد این مسیر، آن را متوقف کرده است. اکثر پروازهای ناوگان بزرگ هواپیمایی تای ایرویز به سمت آسیای غربی، اقیانوسیه و اروپاست. البته به نظر می رسد در سال های آتی بر تعداد مقاصد پروازی این شرکت هواپیمایی افزوده شده و خرید بلیط هواپیما برای شهرها و فرودگاه های بیشتری امکان پذیر باشد.

 

خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی تای ایرویز

 

همین حالا اپلیکیشن رایگان سپهرسیر رو دانلود کن!

تاریخچه فعالیت تای ایرویز

همانطور که اشاره شد، این شرکت هواپیمایی از سال 1960 فعالیت خود را آغاز کرده و بیش از نیم قرن است که به صورت حرفه ای در زمینه حمل مسافر و حمل بار فعالیت می کند. هرچند در ابتدا، راه اندازی تای ایرویز با سرمایه گذاری یک شرکت دیگر به همراه دولت تایلند انجام شد؛ اما نزدیک به 2 دهه بعد، دولت تایلند کل سهام این شرکت را خریداری کرده و تای ایرویز در اختیار دولت تایلند قرار گرفت. در حال حاضر وزارت دارایی و بورس تایلند، دو سهامدار اصلی تای ایرویز هستند.

از مهمترین سیاستگذاری های تای ایرویز این بوده که همواره تلاش شده محدودیت عملکرد این شرکت در حیطه جا به جایی مسافران باقی نماند. حمل بار به عنوان یکی از پرسودترین راهکارها برای هر ایرلاین محسوب می شود که تای ایرویز نیز با ورود به آن توانسته سهم خوبی از بازار را به خود اختصاص دهد. البته اهمیت خرید بلیط هواپیما و نقش مسافران آنقدر زیاد است که اولویت اصلی این ایرلاین بر روی خدمات مسافربری باشد.
 

تاریخچه فعالیت شرکت تای ایرویز


ناوگان هوایی تای ایرویز

یکی از مهمترین ویژگی های هر ایرلاین، ناوگان هوایی آن است. شرکت هواپیمایی که تنوع خوبی در ناوگان هواپیمایی خود ایجاد نکند، نمی تواند موفقیت چشم گیری برای استقبال بیشتر از خرید بلیط هواپیما را انتظار داشته باشد. با همین دیدگاه، مسئولان تای ایرویز تلاش کرده اند تا همواره از مدرن ترین هواپیماها و پیشرفته ترین تجهیزات استفاده کنند.

در حال حاضر نزدیک به 100 فروند هواپیما متعلق به خطوط هوایی تای ایرویز است که بیشتر آن ها مربوط به دو شرکت سازنده بوئینگ و ایرباس هستند. نوسازی و اضافه کردن هواپیماهای جدید به تای ایرویز هر ساله اجرایی شده و به همین علت میانگین سنی هواپیماهای تای ایرویز همواره در حال کاهش است.

خرید بلیط هواپیما تای ایرویز کاملا وابسته به نوع هواپیما است. در واقع شما باید در هنگام خرید بلیط هواپیما از این شرکت هواپیمایی بین المللی، به نوع ناوگان هوایی نیز دقت کنید تا قیمت خرید بلیط هواپیما تای ایرویز به صورت دقیق برای شما مشخص شود.

 

رازهای طلایی برای خرید ارزان بلیط هواپیما

 

ناوگان هوایی شرکت هوایی تای ایرویر


مسیرهای پروازی تای ایرویز

به گفته مسئولان شرکت تای ایرویز، خرید بلیط هواپیما از ایرلاین رسمی کشور تایلند به 37 کشور جهان امکان پذیر است. این پروازها الزاما از مبدا تایلند نیست و 85 فرودگاه به عنوان مبداء و مقصد ناوگان هوایی تای ایرویز شناخته می شوند.

مقاصد اصلی شرکت هواپیمایی تای ایرویز مربوط به شرق و غرب آسیا و چندین شهر در قاره اقیانوسیه است. البته مقاصد اروپایی زیادی نیز به خطوط هوایی تای اضافه شده اند که در سال های آتی با توجه به کیفیت خوب ناوگان هوایی تای و همچنین نوع خدمات ارائه شده توسط این ایرلاین، بر این مقاصد افزوده خواهد شد.

در ایران تنها فرودگاه امام خمینی در شهر تهران است که میزبان هواپیماهای این ایرلاین با حجم بالا و مقاصد متنوع است. یک پرواز نیز از فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد به بانکوک  توسط تای ایرویز انجام می شود که به صورت هفتگی برقرار است. خرید بلیط هواپیما تای ایرویز از تهران به 11 مقصد مختلف در آسیای شرقی و اقیانوسیه امکان پذیر است.

برای خرید بلیط هواپیما تای ایرویز می توانید به سامانه سپهرسیر مراجعه کنید. در این سامانه که هم از طریق وبسایت و هم از طریق اپلیکیشن در دسترس است، بهترین قیمت بلیط هواپیما تای ایرویز در کلاس های مختلف پروازی در دسترس شما خواهد بود. 


مسیرهای پروازی هواپیمایی تای ایرویز

 

کلاس های پروازی تای ایرویز

تای ایرویز یکی از ایرلاین هایی است که خدمات متنوعی را در قالب کلاس های پروازی خود ارائه می دهد. مهماندارانی که با استفاده از لباس محلی تایلند از شما پذیرایی می کنند، شما را به وجد می آورند. به همین علت است که بسیاری از مسافران برای خرید یک بلیط هواپیما فرست کلاس ،تای ایرویز را انتخاب می کنند.

به صورت کلی 4 کلاس پروازی مشخص در تای ایرویز وجود دارد که برخی از این کلاس ها تنها مختص به نوعی خاص از هواپیما است. به صورت خلاصه با این کلاس های پروازی تای ایرویز آشنا می شویم.

کلاس پروازی سیلک رویال

سیلک رویال تای ایرویز یکی از خاص ترین کلاس های پروازی این ایرلاین است. در برخی از هواپیماها، امکان خوابیدن صندلی تا 180 درجه نیز وجود دارد. امکانات فوق العاده خوب و غذای مناسب با پذیرایی اختصاصی از جمله امکانات کلاس پروازی سیلک رویال تای ایرویز است. خرید بلیط هواپیما این کلاس پروازی، برای شما خاطرات خوبی از یک پرواز لاکچری و راحت را به ارمغان می آورد.

فرست کلاس رویال

منو غذایی جذاب و فضایی نیمه خصوصی در فرست کلاس رویال، سفر شما با این ایرلاین را خاص و جذاب خواهد کرد. امکان استفاده از سرگرمی های مختلف و استفاده از شارژر برای لپ تاپ نیز از جمله امکانات مهم این کلاس پروازی است.

اکونومی پرمیوم کلاس

اکونومی پرمیوم از جمله کلاس های پروازی است که برخی از ایرلاین ها برای راحتی مسافران عمومی خود در نظر می گیرند. البته این کلاس پروازی در تای ایرویز شبیه به بیزینس کلاس است و امکانات بیشتر و فضای مجزایی برای آن در نظر گرفته شده است. البته تنها چند هواپیمای خاص مجهز به این کلاس پروازی هستند.

اکونومی کلاس

کابین اصلی هر هواپیما مختص اکونومی کلاس است که با خرید بلیط هواپیما به صورت عادی در این کلاس پروازی جای خواهید گرفت. البته تلاش شده تا صندلی های خوش نشین و امکانات خوبی برای این مسافران اکونومی کلاس در نظر گرفته شود که بسته به نوع هواپیما متفاوت است.

 

فرست کلاس تای ایرویز


خرید بلیط هواپیما از تای ایرویز

برای خرید بلیط هواپیما از شرکت هواپیمایی تای ایرویز می توانید به سامانه فروش بلیط هواپیما سپهرسیر مراجعه کنید. خوشبختانه این سامانه از طریق سایت و اپلیکیشن در دسترس مسافران قرار گرفته تا به سادگی برای خرید بلیط هواپیما از تای ایرویز به مقاصد مشخص اقدام شود.همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت اصلی شرکت هواپیمایی تای ایرویز مراجعه نمایید.


خرید بلیط از شرکت تای ایرویز تایلند

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range دوشنبه 23 اردیبهشت 1398 remove_red_eye 2320 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09903355090
پرواز خارجی
09903355090
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 0