{{ctrl.notification}}
معرفی هتل فرودگاه های دبی

هتل فرودگاه ها به مجموعه ای از واحدهای اقامتی گفته می شود که در نزدیکی فرودگاه های بین المللی ساخته شده اند و بیشتر مورد استفاده  گردشگرانی قرار می گیرند که پرواز آن ها دارای توقف طولانی است و باید مدت زیادی را تا پرواز بعدی در فرودگاه سپری کنند؛ یا اینکه پروازشان کاملا کنسل شده و باید تا پرواز بعدی منتظر بمانند؛ یا پرواز آنها با تاخیر طولانی مواجه است و ترجیح می دهند به جای تن دادن به ترافیک شهری و برگشتن به خانه، مدتی را در فرودگاه سپری کنند؛ و خلاصه به هر دلیل و با وجود همه برنامه ریزی‌ها و رعایت بایدها و نبایدها هم با مشکلات پیش بینی نشده‌ای روبرو شده اند و مجبورند مدتی را تا پرواز بعدی در فرودگاه سپری کنند.

هتل فرودگاه چیست؟ بهترین هتل فرودگاه های دبی

از آنجا که دبی مقصدی آشنا و پر رفت و آمد برای ایرانی ها است و در سفرهای مختلفی به اقصی نقاط دنیا به عنوان فرودگاه میانی مورد استفاده ایرانی ها قرار می گیرد، در این مقاله قصد  داریم تا بهترین هتل فرودگاه های دبی را به شما معرفی کنیم. امیدواریم این اطلاعات برای شما مفید باشد و در توقف بعدی تان در فرودگاه دبی، اگر نیاز به استراحت داشتید، یکی از این هتل فرودگاه ها را برای استراحت موقت خود انتخاب کنید. با مجله سپهرسیر همراه شوید.

 

راستی اگر زیاد سفر می کنید، یادتان باشد این کارها را در فرودگاه انجام ندهید!


هتل فرودگاه چیست؟ بهترین هتل فرودگاه های دبی | سپهرسیر

با هتل فرودگاه های دبی آشنا شوید.

مشکلات و دردسرهایی که گاهی در سفر پیش می‌آید می‌تواند یک سفر خوب را به تجربه‌ای تلخ تبدیل کند. هنگام مسافرت مخصوصا اگر مقصدتان در دوردستها باشد، باید تمهیدات بسیاری بیاندیشید و موارد مهمی را مورد توجه قرار دهید تا سفرتان  دور از هر گونه استرس و نگرانی به انتها برسد. پیش بینی نکردن دقیق محل اقامت، غذا، پارکینگ یا حتی تعجیل و تاخیراحتمالی در پرواز ممکن است مشکلاتی را برای هر مسافر ایجاد کند و بر استرس آن‌ها بیافزاید. نکته مهم این است که در مواجهه با چنین مشکلاتی دستپاچه نشوید و روشهای کنار آمدن با مشکلتان را پیدا کنید.

اما گاهی این اتفاقات قابل پیش بینی نیستند و اگر در یک سفر عزیمت زود هنگامی برای مسافر پیش آید و یابه دلیل تاخیر در پرواز مجبور باشد مدتی را در هتل یا اقامتگاهی سرکند، بهترین راهکار اقامت در یک هتل فرودگاهی است که هم نزدیک فرودگاهب باشد و هم جایی مناسب برای استراحت. به عنوان مثال یک شب اقامت در هتل فرودگاه دبی واقعا می‌تواند به کاهش استرس مسافری که با یکی از مشکلات احتمالی فوق مواجه شده است، کمک کند.

به طور یقین، گذران اوقات خوش به همراه دوستان و اعضاء خانواده در سفر نیازمند برنامه ریزی دقیق است که در صورت به هم خوردن این برنامه ریزی، می‌توان به گزینه‌هایی همچون هتل فرودگاه‌ها پناه برد.

از ویژگی های مثبت  هتل فرودگاه‌های دبی می‌توان به ارائه خدمات در کوتاه‌ترین زمان ممکن و  خدمات  ورزشی علاوه بر خدمات رفاهی اشاره کرد. همچنین در رستوران‌های این مراکز امکان استفاده از انواع غذاها با تنوع و کیفیت بالایی فراهم است. اما مهمترین ویژگی‌ آن‌ها فاصله کوتاه از فرودگاه است که خود مزیتی عالی برای کاهش استرس مسافران است.  در ادامه  به معرفی تعدادی از هتل فرودگاه های دبی می پردازیم.

 

هتل های فرودگاه دبی

 

نزدیک ترین هتل به فرودگاه دبی کدام است؟

نزدیک ترین هتل به فرودگاه دبی، هالیدی این اکسپرس دبی ایرپورت(Holiday Inn Express Dubai airport)  است. این هتل در فاصله‌ی 0.8 مایلی از فرودگاه دبی قرار دارد و در هر ساعتی از شبانه روز امکان پذیرش مهمان را دارد.


هتل فرودگاه چیست؟ بهترین هتل فرودگاه های دبی | سپهرسیر


هتل فرودگاه‌های دبی مجهز به پارکینگ

اگر مسافری نیاز به یک مکان برای نگه داشتن ماشین اجاره‌ای خود داشته باشد، یا اگر می‌خواهد از هزینه‌های پارکینگ فرودگاه در امان باشد، جای هیچ نگرانی برای او نخواهد بود چون تعدادی از هتل فرودگاه های دبی مجهز به پارکینگ اند. هتل پریمیر (The Premier Inn Dubai International ) یکی از آن ها است که خیال شما را هم از اقامت خودتان و هم از نگهداری اتومبیلتان راحت می کند. فاصله این هتل تا فرودگاه تنها 5 دقیقه است.


هتل فرودگاه چیست؟ بهترین هتل فرودگاه های دبی | سپهرسیر


هتل فرودگاه‌های دبی با اتوبوس شاتل

نقل و انتقال به فرودگاه می‌تواند یکی از پر استرس‌ترین بخش‌های مسافرت باشد، با این حال، اقامت در یکی از این هتل فرودگاه‌هایی که خدمات شاتل (رفت و آمد به فرودگاه و هتل) دارند، کار را آسان می کند.  هتل فرودگاه هزاره دبی خدمات رایگان انتقال با اتوبوس شاتل به فرودگاه و نیز سفرهای برنامه ریزی شده به مراکز خرید و سواحل را ارائه می‌دهد.

می توانید برای کسب ازاطلاعات بیشتر از فرودگاه دبی به "سایت اصلی فرودگاه دبی" و مقاله ی " معرفی فرودگاه دبی " مراجعه نمایید.

 

سپهرسیر | بهترین مرجع خرید بلیط هواپیما

date_range چهارشنبه 13 تیر 1397 remove_red_eye 5149 بازدید favorite_border 0 chat 1
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09158909200
پرواز خارجی
09158909200
هتل داخلی
05137621919
ثبت نظر
chat 1
سمیه :

این هتل ها داخل فرودگاه هستند؟

مدیر سایت :

با عرض سلام، این هتلها بدلیل فاصله بسیار نزدیک به فرودگاه به عنوان هتل های فرودگاهی شناخته می شوند.