{{ctrl.notification}}
در باره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سپهر سیر از سال 1389 فعالیت خود را با مدیریت آقای محسن بیگی آغاز کرده است. در طول سال‌های فعالیت، این آژانس هواپیمایی نمونه در کشور، افتخارات و مجوزهای فراوانی را کسب کرده که هر کدام از آن ها نمونه ای از کیفیت بالای این آژانس هوپیمایی است. سپهر سیر تلاش کرده تا در مسیر حرکت خود همواره فراتر از انتظار قدم بردارد و نیازهای مختلف مشتریان را بیش از گذشته پاسخ دهد.
 

امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما، رزرو آنلاین هتل، خرید تور لحظه آخری، دسترسی به بلیط ارزان هواپیما و خرید بلیط چارتری، پاسخگویی آنلاین و دقیق، امنیت بالای اطلاعات و... همگی بخشی از اقداماتی است که سپهرسیر برای تحقق شعار خود انجام داده است. شعار " سپهرسر؛ فراتر از انتظار " نه تنها یک شعار نوشته شده بر روی کاغذ نیست، بلکه هدفی است که تمام پرسنل حرفه ای این مجموعه برای تحقق آن ایده پردازی و تلاش می کنند.
 

سپهر سیر یکی از سایت های مرجع برای فروش بلیط هواپیما است. شما با مراجعه به این سایت می توانید به بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما دسترسی داشته باشید. تنوع مقاصد سفر خود یکی از اهداف مشخص شده سپهر سیر است که روز به روز بر تنوع آن افزوده می شود. این تنوع شامل خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی می شود.
 

شما برای خرید بلیط هواپیما استانبول، خرید بلیط ارزان دبی و بسیاری از مقاصد آسیایی و اروپایی می توانید از سپهر سیر استفاده کنید. همچنین پروازهای داخلی نیز تحت پوشش خدمات سپهر سیر قرار گرفته اند. خرید بلیط ارزان مشهد از شهرهای مختلف کشور، خرید بلیط چارتر کیش و خرید بلیط لحظه آخری قشم از پر طرفدارترین ها در بین مقاصد ایرانی هستند.
 

البته نباید از خدمات سپهر سیر برای رزرو هتل در کشورهای مختلف و شهرهای گوناگون ایران گذشت. سپهر سیر تلاش کرده تا شما برای رزرو هتل در استانبول، رزرو هتل در تایلند و بسیاری از کشورهای دیگر، نیازی به دردسرهای گذشته نداشته باشید. همچنین دسترسی به بهترین هتل های مشهد، رزو هتل در کیش و قشم و شیراز و تبریز و... نیز از جمله مواردی است که می توان به عنوان مزیت های فوق العاده این آژانس بیان کرد.
 

 سپهر سیر با ارائه سایت و اپلیکیشن اندروید و IOS تلاش کرده تا نیاز هر مشتری را به درستی پاسخ دهد. به همین علت مسافران با هر نوع تجهیزاتی می توانند برای خرید بلیط ارزان هواپیما، رزرو هتل و... اقدام کنند.

 

 

دستاوردهای سپهر سیر

عضويت انجمن بين المللي حمل و نقل هوايی (ياتا)
كسب لوح پرفروش ترين آژانس هواپيمايي در بليط خارجي از هواپيمايي ماهان در سال پياپي 2016 و 2017 و 2018 و 2019 
کسب گواهینامه ارزیابی امنیت برنامه کاربردی از سازمان فناوری اطلاعات ایران
نماینده برتر فروش ایران ایر
نماینده برتر فروش آسمان
نماینده فروش قشم ایر
 

 

بخشي از خدمات این شرکت:

صدور بلیط کلیه شرکتهـای هواپیمـایی (داخلی و خارجی)   
برگزاری تـورهـای مسافری در داخل و خارج از کشور
اجرای برنامه سفرهای زیارتی عتبات عالیات و حج زیارت   
اجرای گشتهای نیـم و یکـروزه و ارایه برنامه ترانسـفر
گارانتی کننده و رزرواسیون تخصصی هتلهـای مشهد     
ارایه سیستم تحت وب رزرواسیـون پـرواز و هتــل
نمایندگی رسمی فروش قطار رجا و شرکتهای ریلی        
خدمات اخذ ویزا
صدور بیمه‌نامه مسافرتی