{{ctrl.notification}}
در باره ما

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سپهرسیر از سال 1389 فعالیت خود را با مدیریت آقای محسن بیگی آغاز کرده است. در طول سال‌های فعالیت، این آژانس هواپیمایی نمونه در کشور، افتخارات و مجوزهای فراوانی را کسب کرده که هر کدام از آن ها نمونه ای از کیفیت بالای این آژانس هوپیمایی است. سپهرسیر تلاش کرده تا در مسیر حرکت خود همواره فراتر از انتظار قدم بردارد و نیازهای مختلف مشتریان را بیش از گذشته پاسخ دهد.
 

امکان خرید آنلاین بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی، رزرو آنلاین هتل، خرید تور لحظه آخری، دسترسی به بلیط ارزان هواپیما، امکانِ خرید بلیط چارتری، پاسخگویی آنلاین و دقیق، امنیت بالای اطلاعات و بسیاری موارد دیگر، تنها بخشی از اقداماتی است که سپهرسیر برای تحقق اهداف خود در راستای شعار "سپهرسر؛ فراتر از انتظار"  انجام داده است. این عبارت  تنها یک شعار نوشته شده بر روی کاغذ نیست، بلکه هدفی است که تمام پرسنل و کادر اجرایی شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سپهرسیر برای رسیدن به آن می کنند.
 

سپهرسیر یکی از سایت های مرجع برای فروش بلیط هواپیما است: شما با مراجعه به این سایت می توانید به بهترین و ارزان ترین بلیط هواپیما در مسیرهای داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید؛ تنوع مقاصد سفر خود یکی از اهداف مشخص شده سپهرسیر است که روز به روز به آن افزوده می شود. این تنوع شامل خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی می شود به همه مقصدهای جهان است.
 

شما برای خرید بلیط هواپیما استانبول، خرید بلیط ارزان دبی و بسیاری از مقاصد آسیایی و اروپایی می توانید از خدمات سایت و اپلیکیشن سپهرسیر  بهره مند شوید. همچنین کلیه پروازهای داخلی نیز تحت پوشش خدمات سپهرسیر قرار گرفته اند. خرید بلیط ارزان مشهد از شهرهای مختلف کشور، خرید بلیط چارتر کیش و خرید بلیط لحظه آخری قشم از پر طرفدارترین مسیرهای پروازی در ایران به شمار می رود. 
 

البته نباید از خدمات سپهرسیر در زمینه رزرو آنلاین هتل در کشورهای مختلف و شهرهای گوناگون ایران نیز گذشت. سپهرسیر تلاش کرده تا شما برای رزرو هتل در استانبول، رزرو هتل در تایلند و بسیاری از کشورهای دیگر، دغدغه های گذشته را نداشته باشید. همچنین دسترسی به بهترین هتل های مشهد، رزرو هتل در کیش، قشم، شیراز، تبریز و. بسیاری مقصدهای دیگر نیز از جمله مواردی است که می توان به عنوان مزیت های فوق العاده این آژانس از آن یاد کرد. 

 

سپهرسیر با ارائه وب سایت و طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS تلاش کرده تا نیاز هر مشتری را به درستی پاسخ دهد. به همین علت مسافران با هر نوع تجهیزاتی می توانند برای خرید بلیط ارزان هواپیما، رزرو هتل و سایر خدمات سپهرسیر اقدام کنند.

 

دستاوردهای سپهرسیر

عضويت در انجمن بين المللي حمل و نقل هوايی (ياتا)

كسب لوح پرفروش ترين آژانس هواپيمايي در زمینه فروش بليط خارجي از هواپيمايي ماهان در سالهای  2016 ، 2017، 2018 و 2019 

کسب گواهینامه ارزیابی امنیت برنامه کاربردی از سازمان فناوری اطلاعات ایران

نماینده برتر فروش ایران ایر

نماینده برتر فروش آسمان

نماینده فروش قشم ایر
 

 

بخشي از خدمات سپهرسیر

صدور بلیط کلیه شرکتهـای هواپیمـایی (داخلی و خارجی)   

برگزاری تـورهـای مسافری در داخل و خارج از کشور

اجرای برنامه سفرهای زیارتی عتبات عالیات و حج زیارت   

اجرای گشتهای نیـم روزه،  یکـروزه و ارایه برنامه های ترانسـفر مهمان از مبادی مختلف ورودی شهر

گارانتی کننده و رزرواسیون تخصصی هتلهـای مشهد     

ارایه سیستم تحت وب رزرواسیـون پـرواز و هتــل

نمایندگی رسمی فروش قطار رجا و شرکتهای ریلی        

خدمات اخذ ویزای توریستی

صدور بیمه‌نامه مسافرتی

 

سپهرسیر | فراتر از انتظار