{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما خارجی ارزان با ارزان ترین نرخ از سپهرسیر

ما در سپهرسیر کلیه امکانات جهت رزرو و جستجوی پروازهای خارجی با ارزان ترین نرخ راه فراهم کرده ایم و نرخ پروازها بصورت لحظه ای با استفاده از تقویم در بالای صفحه  نمایش داده میشود. از مزایای تقویم سپهرسیر مشاهده نرخ پروازها در ایام مختلف است و میتوانید ارزان ترین نرخ برای خرید بلیط هواپیما خارجی را مشاهده فرمایید و اگر مجبور نیستید که در روز خاصی سفرتان را شروع کنید، می‌توانید گزینه‌های به‌صرفه‌تری را انتخاب کنید؛ چرا که یکی از روزهای هفته با رنگ سبز نمایش داده شده و این به معنای بلیط هواپیما ارزان در آن روز خاص هست.
آیا از ایرلاین های خارجی برای سفر و تعداد آنها اطلاع دارید؟ میتوانید در سایت سپهرسیر کلیه ایرلاین های خارجی به همراه برنامه پروازی را مشاهده فرمایید و ازسمت راست و بالای صفحه با استفاده از فیلترها نوع ایرلاین، کلاس پروازی (اکونومی یا بیزینس)، بازه قیمت، نوع بلیط (چارتری یا سیستمی) و... را انتخاب کنید. برای سهولت در پیدا کردن پرواز خارجی دلخواه‌تان می‌توانید از این فیلترها استفاده کنید تا فقط گزینه‌هایی که مدنظرتان است برای شما نمایش داده شود.
همچنین در بالای صفحه هم فیلتر مسیر یکطرفه و رفت و برگشت  وجود دارد که به راحتی میتوانید حتی مسیر برگشت خود را در جستجو فرمایید. اگر از این فیلترها استفاده کنید، نمایش بلیط هواپیما خارجی بر اساس ترتیبی که مد نظر شماست تغییر خواهد کرد تا بلیط‌تان را آسان‌تر پیدا کنید.

استرداد بلیط هواپیما خارجی در سپهرسیر

سپهرسیر تمام تلاش خود را میکند که فرآیند خرید بلیط هواپیما و بازگشت وجه به مسافر در صورت کنسلی به صورت آنلاین انجام شود و مسافر بدون مراجعه حضوری به دفتر مجموعه امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما را دارد تا مشتریانش را راضی نگه داشته و تمام خدمات ممکن را به آن‎ها ارائه دهد. به همین دلیل، استرداد بلیط بصورت آنلاین از مزایای دیگر سپهرسیر محسوب میشود. 
شاید بعد از خرید بلیط هواپیما خارجی، مشکلی برای شما پیش بیاید که نیاز به پشتیبانی داشته باشید ما در سپهرسیر تمام این موارد را پیش بینی کرده ایم و به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و رفع مشکلات احتمالی شما هستیم تا در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی با ما در ارتباط باشید وبسایت سپهرسیر بگونه ای طراحی شده که با هر وسیله الکترونیکی اعم از موبایل | تبلت | ویندوز سازگاری دارد و بی هیچ مشکلی خدمات خود را دریافت خواهید کرد.