{{ctrl.notification}}

سپهرسیر، خرید بلیط هواپیما 2 فروردین در مسیر های پرتردد

خرید بلیط هواپیما 2 فروردین در مسیرهای پرتردد

خرید بلیط هواپیما در ایام نوروز یکی از چالش های اساسی برای افرادی است که قصد مسافرت با هواپیما را دارند. تاریخ های ابتدایی سال نو اصولا با ترافیک پروازی همراه است؛ موضوعی که باعث افزایش قیمت ها به صورت عادی و در برخی موارد به صورت سودجویانه می شود. خرید بلیط هواپیما 2 فروردین نیز از جمله مواردی است که متقاضیان زیادی داشته و به همین علت شرایط خاصی بر آن حکمفرما است.
 

خرید بلیطهواپیما دو فرودین همراه با سپهرسیر

پرطرفدارترین بلیط ها در 2 فروردین

فرودگاه مهرآباد تهران و حتی فرودگاه امام خمینی برای پروازهای خارجی در نوروز، ترافیک شدید هواپیما را در خود حس می کنند. البته اصولا پروازهای این فرودگاه ها برای تاریخ 2 فروردین به صورت خروجی شلوغ است و فرودگاهی مثل مهرآباد مسافران کمتری برای سفر به تهران در 2 فروردین دارد. در نتیجه اینکه دقیقا سفر شما در چه تاریخی و به چه مقصدی است، استقبال از خرید بلیط هواپیما را متفاوت می کند.

یکی از شلوغ ترین فرودگاه های کشور در ایام نوروز، فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد است. خرید بلیط هواپیما 2 فروردین به مقصد مشهد، یکی از پرطرفدارترین ها محسوب می شود. البته پرواز برگشت مسافرانی که با خرید بلیط هواپیما 28 اسفند سال قبل به مشهد سفر کرده اند، باعث می شود که ترافیک پروازهای ورودی و خروجی به صورت همزمان در این فرودگاه زیاد باشد.

بقیه فرودگاه های کشور مثل فرودگاه کیش و فرودگاه قشم نیز از حجم مناسبی از مسافر برخوردار هستند. خرید بلیط هواپیما 2 فروردین چه به مقصد این دو جزیره و چه از مبدا آن ها، طرفداران زیادی دارد. در نتیجه مشخص است که باید خیلی زودتر برنامه سفر خود را مشخص کنید.

البته نوروز و سفر در این ایام تنها مختص چند شهر خاص نیست؛ خرید بلیط هواپیما 2 فروردین برای شهرهای توریستی مثل اصفهان و تبریز و شیراز نیز در این ایام رونق زیادی دارد. به ویژه شهر اصفهان که در نوروز 98 پس از سال ها در ایام نوروز، طعم شیرین جاری شدن زاینده رود را در خود می بیند، احتمالا مسافران زیادی خواهد داشت. فرودگاه شهید بهشتی اصفهان از اسفند ماه برای ورود حجم بسیار زیاد گردشگران نوروزی به حالت فوق العاده درآمده است.

با توجه به مقاصد مختلفی که طرفداران زیادی برای سفر نورزی دارد، مشخص است که خرید بلیط هواپیما 2 فرودین با رونق بسیار زیادی مواجه می شود. به ویژه برای کارمندانی که قصد دارند از روزهای تعطیلات نوروز برای گشت و گذار استفاده کنند و مرخصی های خود را در ابتدای سال مصرف نکنند.
 

خرید بلیط هواپیما برای مسیرهای پرتردد


به چه نکاتی برای خرید بلیط هواپیما 2 فروردین توجه کنیم؟

خرید بلیط هواپیما برای 2 فرودین تنها به دلیل حجم بالای مسافران است که نسبت به دیگر روزهای سال اهمیت پیدا می کند. بااین وجود بهتر است با کمی دقت و توجه بدون مشکل، اقدام به خرید بلیط هواپیما در این زمان کنید.


به ساعت پرواز دقت کنید

یکی از نکات مهم برای خرید بلیط هواپیما 2 فروردین، توجه به زمان یا همان ساعت پرواز است. این موضوع بسیار مهمی است که بر روی قیمت بلیط هواپیما نیز تاثیر می گذارد. البته متاسفانه سایت های غیر معتبر و حتی برخی از آژانس ها، اطلاعاتی در این زمینه به شما نمی دهند.

اگر می خواهید خرید بلیط هواپیما 2 فروردین را به بهترین قیمت ممکن داشته باشید، باید زمان انتخابی خود را بسته به مقصدی که دارید مشخص کنید. خوشبختانه سپهر سیر که در بستر سایت و اپلیکیشن مشغول به فعالیت است، با تفکیک ساعت های مختلف به شما کمک می کند تا در صورت وجود پرواز، بهترین و ارزان ترین ساعت را برای خرید بلیط هواپیما 2 فروردین انتخاب کنید. در این صورت شما می توانید با هزینه ای بسیار کمتر از حد معمول سفر نوروزی خود را انجام دهید.

 

دقت به ساعت پرواز در هنگام خرید بلیط هواپیما با سپهرسیر


رزرو آنلاین هتل را فراموش نکنید

برای تاریخی مثل 2 فروردین، تنها خرید بلیط هواپیما زودتر از موعد مهم نیست. علاوه بر خرید زودهنگام بلیط هواپیما، بهتر است رزرو هتل را نیز زودتر انجام دهید.

رزرو زودهنگام هتل چندین مزیت دارد که یکی از مهمترین آن ها کاهش هزینه های سفر است. به ویژه برای سفر خارجی در نوروز، هتل های کشورهای مختلف، تخفیف های فوق العاده ای برای رزرو زودهنگام هتل در نظر می گیرند.

برای هتل های داخلی علاوه بر اینکه با رزرو هتل به صورت آنلاین می توانید تخفیف های مناسبی داشته باشید، خیالتان از بایت اقامت در هتل مد نظر نیز راحت خواهد بود. در نتیجه پس از نهایی شدن خرید بلیط هواپیما 2 فروردین حتما برای رزرو آنلاین هتل نیز اقدام کنید.

خوشبختانه سامانه سپهر سیر علاوه بر فروش بلیط هواپیما نوروزی با ارزان ترین قیمت، رزرو هتل به صورت کاملا آنلاین را نیز در اختیار شما قرار داده است. شما با استفاده از اطلاعات موجود در سایت سپهر سیر دید مناسبی نسبت به اتاق های مختلف هر هتل پیدا کرده و با توجه به بودجه خود، برای رزرو هتل در 2 فروردین نیز اقدام می کنید.
 

رزو آنلاین هتل در سپهرسیر


گول قیمت های پایین را نخورید

این یک هشدار دلسوزانه و بر اساس تجربه است؛ به هیچ وجه گول قیمت های پایین را نخورید. خرید از سایت ها و آژانس های نامعتبر تنها به دلیل قیمت پایین تری که ارائه می دهند، احتمالا برای شما پشیمانی به بار خواهد آورد.

این تجربه ای است که در سال های گذشته افراد مختلفی آن را حس کرده اند؛ اما به دلیل عدم آگاهی بقیه مردم و عدم اطلاع رسانی صحیح توسط رسانه ها، همچنان شاهد فریب هموطنان‌مان هستیم.

قیمت پایین تر، پرداخت اقساطی و مواردی از این دست، موضوعاتی است که ممکن است در هنگام خرید بلیط هواپیما 2 فروردین با آن مواجه شوید. تنها در صورتی به چنین خدماتی اطمینان کنید که به اعتبار سایت و مجموعه گردشگری ایمان داشته باشید. مجموعه هایی که اعتبار لازم را ندارند، نمی توانند گزینه خوبی برای خرید بلیط هواپیما باشند.

سخن پایانی

سفر در نوروز یکی از جذاب ترین و بهترین سفرهایی است که در طول یک سال برای هر فرد یا خانواده اتفاق می افتد. در نتیجه بهتر است برای لذت بردن بیشتر، در هنگام خرید بلیط هواپیما برای نوروز دقت ویژه ای به خرج دهید. خرید بلیط هواپیما 2 فروردین اگر با رعایت برخی نکات ساده انجام شود، سفر شما بدون دردسر و با کمترین هزینه انجام خواهد شد. البته رزرو اینترنتی هتل را نیز فراموش نکنید.

date_range شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ remove_red_eye 512 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09158909200
پرواز خارجی
09158909200
قطار
09158909200
هتل داخلی
05137621919
هتل خارجی
05137621919
تور داخلی
05137621919
تور خارجی
05137621919
ثبت نظر
chat 0